CK05BX103KT/R
DigiKeyn tuotenumero
1001-2003-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1001-2003-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CK05BX103KT/R
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit BX Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CK05BX103KT/R -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,190" pit. x 0,090" lev. (4,83mm x 2,29mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)