CK05BX103KT/R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CK05BX103KT/R |
Kuvaus | CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 32 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10000 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit BX Säteittäinen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CK05BX103KT/R -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Asennustyyppi |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo Säteittäinen |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,190" pit. x 0,090" lev. (4,83mm x 2,29mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,200" (5,08mm) |
Toleranssi ±10% | Johdinten väli 0,200" (5,08mm) |