C911U681KZYDCAWL50 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
680 pF ±10% 440VAC Keraamiset kondensaattorit Y5P (B) Säteittäinen, Kiekko
C911U681KZYDCAWL50
DigiKeyn tuotenumero
399-C911U681KZYDCAWL50-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C911U681KZYDCAWL50
Kuvaus
CAP CER DISC SAFETY
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C911U681KZYDCAWL50 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y2
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)