C911U500JUSDAAWL30 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
50 pF ±5% 400VAC Keraamiset kondensaattorit SL Säteittäinen, Kiekko
C911U500JUSDAAWL30
DigiKeyn tuotenumero
399-C911U500JUSDAAWL30-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C911U500JUSDAAWL30
Kuvaus
CAP CER DISC SAFETY
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C911U500JUSDAAWL30 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y1
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)