C901U151KYYDAA7317 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 pF ±10% 400VAC Keraamiset kondensaattorit Y5P (B) Säteittäinen, Kiekko
C901U151KYYDAA7317
DigiKeyn tuotenumero
399-C901U151KYYDAA7317TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C901U151KYYDAA7317
Kuvaus
CAP CER DISC SAFETY
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C901U151KYYDAA7317 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y2
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,276" halk. (7,00mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)