C737U222MZWDCA7317
DigiKeyn tuotenumero
399-C737U222MZWDCA7317CT-ND - Cut Tape (CT)
399-C737U222MZWDCA7317TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C737U222MZWDCA7317
Kuvaus
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF ±20% 440VAC Keraamiset kondensaattorit Y5U (E) Säteittäinen, Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C737U222MZWDCA7317 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y2
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,591" (15,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)