C4AEQBW5270A3NJ
DigiKeyn tuotenumero
399-13082-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C4AEQBW5270A3NJ
Kuvaus
CAP FILM 27UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 µF Kalvokondensaattorit 1100V (1,1kV) Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C4AEQBW5270A3NJ -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
2,264" pit. x 1,378" lev. (57,50mm x 35,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,969" (50,00mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
1,969" (50,00mm)
Jänniteluokitus – DC
1100V (1,1kV)
Sovellukset
DC Link, DC-suodatus; Korkeataajuus, Hakkuri
Dielektrinen materiaali
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
4.9 mOhms