C4AEGBU5125A11J
DigiKeyn tuotenumero
399-7582-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C4AEGBU5125A11J
Kuvaus
CAP FILM 12.5UF 5% 450VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.5 µF Kalvokondensaattorit 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C4AEGBU5125A11J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
1,240" pit. x 0,748" lev. (31,50mm x 19,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,150" (29,20mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
1,083" (27,50mm)
Jänniteluokitus – DC
450V
Sovellukset
DC Link, DC-suodatus; Korkeataajuus, Hakkuri
Dielektrinen materiaali
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
6.2 mOhms