C44UQGT6420A8SX
DigiKeyn tuotenumero
399-6262-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44UQGT6420A8SX
Kuvaus
CAP FILM 420UF 1.1KVDC RADIAL
Tarkka kuvaus
420 µF Kalvokondensaattorit 1100V (1,1kV) Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
Koko/mitat
3,346" halk. (85,00mm)
Terminointi
Kierteitetty, Naaras
Johdinten väli
1,248" (31,70mm)
Kapasitanssi
Sovellukset
DC Link, DC-suodatus
Jänniteluokitus – DC
1100V (1,1kV)
Ominaisuudet
Pitkä käyttöikä
Dielektrinen materiaali
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C