C44UJGT6225A8TK
DigiKeyn tuotenumero
399-14223-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44UJGT6225A8TK
Kuvaus
CAP FILM 225UF 10% 700VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
225 µF Kalvokondensaattorit 700V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
EDA/CAD-mallit
C44UJGT6225A8TK -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
3,346" halk. (85,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,992" (76,00mm)
Kapasitanssi
Terminointi
Kierteitetty, Naaras
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
1,248" (31,70mm)
Jänniteluokitus – DC
700V
Sovellukset
DC Link, DC-suodatus
Dielektrinen materiaali
Ominaisuudet
Pitkä käyttöikä
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1.2 mOhms