C44APGP5100ZE0J
DigiKeyn tuotenumero
399-C44APGP5100ZE0J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44APGP5100ZE0J
Kuvaus
CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL
Tarkka kuvaus
10 µF Kalvokondensaattorit 500V 1200V (1,2kV) Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
EDA/CAD-mallit
C44APGP5100ZE0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
2,165" halk. (55,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
5,512" (140,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
500V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
1200V (1,2kV)