C44AMLP5200ZA0J
DigiKeyn tuotenumero
399-C44AMLP5200ZA0J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AMLP5200ZA0J
Kuvaus
CAP FILM 20UF 5% 850VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
20 µF Kalvokondensaattorit 850V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kapasitanssi
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – DC
850V