C44AMGP5500ZA0J
DigiKeyn tuotenumero
399-C44AMGP5500ZA0J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AMGP5500ZA0J
Kuvaus
CAP FILM 50UF 5% 850VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
50 µF Kalvokondensaattorit 450V 850V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C44AMGP5500ZA0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Aktiivinen
Koko/mitat
2,992" halk. (76,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
5,512" (140,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
450V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
850V