C44AMFP5100ZD0J
DigiKeyn tuotenumero
399-C44AMFP5100ZD0J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AMFP5100ZD0J
Kuvaus
CAP FILM 10UF 5% 850VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Kalvokondensaattorit 450V 850V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C44AMFP5100ZD0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Runko, Tappikiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,969" halk. (50,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
4,055" (103,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
450V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
850V