C44AJFP5100ZA0J
DigiKeyn tuotenumero
399-C44AJFP5100ZA0J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AJFP5100ZA0J
Kuvaus
CAP POLYPROP FILM CAN
Tarkka kuvaus
10 µF Kalvokondensaattorit 400V 700V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
EDA/CAD-mallit
C44AJFP5100ZA0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
1,969" halk. (50,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
4,055" (103,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
400V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
700V