C44AHGP6100ZA0J
DigiKeyn tuotenumero
399-13109-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AHGP6100ZA0J
Kuvaus
CAP FILM 100UF 5% 600VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
100 µF Kalvokondensaattorit 330V 600V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
EDA/CAD-mallit
C44AHGP6100ZA0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
2,992" halk. (76,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
5,433" (138,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
330V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
600V