C44AFGP6200ZE0J
DigiKeyn tuotenumero
399-5955-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C44AFGP6200ZE0J
Kuvaus
CAP FILM 200UF 5% 400VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 µF Kalvokondensaattorit 250V 400V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen, Purkki
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C44AFGP6200ZE0J -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
4 mOhms
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Runko, Tappikiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,992" halk. (76,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
5,512" (140,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Kierteitetty, Uros
Jänniteluokitus – AC
250V
Johdinten väli
0,878" (22,30mm)
Jänniteluokitus – DC
400V