C420C752G2G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
7500 pF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C420C752G2G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C420C752G2G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C420C752G2G5TA
Kuvaus
CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C420C752G2G5TA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,100" halk. x 0,200" pit. (2,54mm x 5,08mm)
Toleranssi
±2%