C410C222K1G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
2200 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C410C222K1G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C410C222K1G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C410C222K1G5TA
Kuvaus
CAP CER 2200PF 100V C0G AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C410C222K1G5TA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,095" halk. x 0,170" pit. (2,41mm x 4,32mm)
Toleranssi
±10%