C410C162GAG5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
1600 pF ±2% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C410C162GAG5TA
DigiKeyn tuotenumero
C410C162GAG5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C410C162GAG5TA
Kuvaus
CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C410C162GAG5TA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,095" halk. x 0,170" pit. (2,41mm x 4,32mm)
Toleranssi
±2%