C410C152JAG5TA7200 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
1500 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C410C152JAG5TA7200
DigiKeyn tuotenumero
C410C152JAG5TA7200-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C410C152JAG5TA7200
Kuvaus
CAP CER 1500PF 250V C0G AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C410C152JAG5TA7200 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,095" halk. x 0,170" pit. (2,41mm x 4,32mm)
Toleranssi
±5%