C328C333J2G5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
0.033 µF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C328C333J2G5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C328C333J2G5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C328C333J2G5TA7301
Kuvaus
CAP CER 0.033UF 200V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C328C333J2G5TA7301 -mallit
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C