C328C123J1G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
0.012 µF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C328C123J1G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C328C123J1G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C328C123J1G5TA
Kuvaus
CAP CER RAD 12NF 100V C0G 5%
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C328C123J1G5TA -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C