C326C393G2G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
0.039 µF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C326C393G2G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C326C393G2G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C326C393G2G5TA
Kuvaus
CAP CER 0.039UF 200V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C326C393G2G5TA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet - taivutetut
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C