C325C824J1R5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
0.82 µF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C325C824J1R5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C325C824J1R5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C325C824J1R5TA7301
Kuvaus
CAP CER 0.82UF 100V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C325C824J1R5TA7301 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)