C324C390G3G5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
39 pF ±2% 25V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C324C390G3G5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C324C390G3G5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C324C390G3G5TA7301
Kuvaus
CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C324C390G3G5TA7301 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,230" (5,84mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet - taivutetut
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C