C322C104K5R5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
399-9877-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-9877-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C322C104K5R5TA7301
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
C322C104K5R5TA7301 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)