C322C104K5R5TA7301 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C322C104K5R5TA7301 |
Kuvaus | CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C322C104K5R5TA7301 -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Asennustyyppi |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo Säteittäinen |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,260" (6,60mm) |
Toleranssi ±10% | Johdinten väli 0,200" (5,08mm) |