C318C622JAG5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
6200 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C318C622JAG5TA
DigiKeyn tuotenumero
C318C622JAG5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C318C622JAG5TA
Kuvaus
CAP CER 6200PF 250V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C318C622JAG5TA -mallit
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,235" (5,97mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C