C318C330GAG5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
33 pF ±2% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C318C330GAG5TA
DigiKeyn tuotenumero
C318C330GAG5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C318C330GAG5TA
Kuvaus
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C318C330GAG5TA -mallit
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,235" (5,97mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C