C318C223F5G5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
0.022 µF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C318C223F5G5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C318C223F5G5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C318C223F5G5TA7301
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C318C223F5G5TA7301 -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,235" (5,97mm)
Toleranssi
±1%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C