C317C472G2G5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
4700 pF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C317C472G2G5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C317C472G2G5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C317C472G2G5TA7301
Kuvaus
CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C317C472G2G5TA7301 -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C