C316C272FAG5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
2700 pF ±1% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C316C272FAG5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C316C272FAG5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C316C272FAG5TA7301
Kuvaus
CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C316C272FAG5TA7301 -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,230" (5,84mm)
Toleranssi
±1%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C