C316C150K3G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 334
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
15 pF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C316C150K3G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C316C150K3G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C316C150K3G5TA
Kuvaus
CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C316C150K3G5TA -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,230" (5,84mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C