C315C222F2G5TA7301 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
2200 pF ±1% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C315C222F2G5TA7301
DigiKeyn tuotenumero
C315C222F2G5TA7301-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C315C222F2G5TA7301
Kuvaus
CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C315C222F2G5TA7301 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,183" (4,66mm)
Toleranssi
±1%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Suora
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C