C315C103J1G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C315C103J1G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C315C103J1G5TA
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C315C103J1G5TA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,183" (4,66mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Suora
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C