C2220X104K2RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C2220X104K2RACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C2220X104K2RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C2220X104K2RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2220X104K2RACTU
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 200V X7R 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 2220 (5750 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C2220X104K2RACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Koko/mitat
0,232" pit. x 0,197" lev. (5,90mm x 5,00mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)