C2220C663KDGLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C2220C663KDGLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C2220C663KDGLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C2220C663KDGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2220C663KDGLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.066UF 1KV C0G/NP0 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.066 µF ±10% 1000V (1kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 2220 (5750 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C2220C663KDGLCAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu), Korkeajännite
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,217" (5,50mm)