C2220C476M3R2CAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-5801-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-5801-1-ND - Cut Tape (CT)
399-5801-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2220C476M3R2CAUTO
Kuvaus
CAP CER 47UF 25V X7R SMD
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
EDA/CAD-mallit
C2220C476M3R2CAUTO -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,197" lev. (6,00mm x 5,00mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,217" (5,50mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
J-johdin
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C