C2220C444K2GLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C2220C444K2GLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C2220C444K2GLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C2220C444K2GLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2220C444K2GLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.44UF 200V C0G/NP0 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.44 µF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 2220 (5750 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C2220C444K2GLCAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,177" (4,50mm)