C2220C303KHRLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C2220C303KHRLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C2220C303KHRLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C2220C303KHRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2220C303KHRLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.03UF 3KV X7R 2220
Tarkka kuvaus
0.03 µF ±10% 3000V (3kV) Keraamiset kondensaattorit X7R 2220 (5750 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C2220C303KHRLCAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu), Korkeajännite
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,217" (5,50mm)