C1812Y333KDRACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C1812Y333KDRACAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C1812Y333KDRACAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C1812Y333KDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1812Y333KDRACAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Keraamiset kondensaattorit X7R 1812 (4532 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1812Y333KDRACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Kelluva elektrodi, Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,106" (2,70mm)