C1812X104J5GACAUTO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.1 µF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen)
C1812X104J5GACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
C1812X104J5GACAUTO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1812X104J5GACAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1812X104J5GACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)