C1812C943KCGLCAUTO | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C1812C943KCGLCAUTO |
Kuvaus | CAP CER 0.094UF 500V C0G 1812 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.094 µF ±10% 500V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C1812C943KCGLCAUTO -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Matala ESL (pinottu), Korkeajännite |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 1812 (4532 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,217" (5,50mm) |