C1812C943KCGLCAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C1812C943KCGLCAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C1812C943KCGLCAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C1812C943KCGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1812C943KCGLCAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.094UF 500V C0G 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.094 µF ±10% 500V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1812C943KCGLCAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu), Korkeajännite
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,217" (5,50mm)