C1812C104F5GACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-10016-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10016-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10016-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1812C104F5GACTU
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C1812C104F5GACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)