C1210C332KFRACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C1210C332KFRACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C1210C332KFRACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C1210C332KFRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1210C332KFRACTU
Kuvaus
CAP CER 3300PF 1.5KV X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3300 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C1210C332KFRACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeajännite
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,061" (1,55mm)