C1210C223J3JACAUTO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.022 µF ±5% 25V Keraamiset kondensaattorit U2J 1210 (3225 metrinen)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1210C223J3JACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
C1210C223J3JACAUTO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1210C223J3JACAUTO
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 25V U2J 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1210C223J3JACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Pieni häviökerroin
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)