C1210C106M5R2C7186
DigiKeyn tuotenumero
399-10007-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10007-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10007-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1210C106M5R2C7186
Kuvaus
CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C1210C106M5R2C7186 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,248" (6,30mm)