C1206X475K5RAC3020 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Varastossa: 386
Tekniset tiedot
Tuotteen C1206X475K5RAC3020 kuvaa ei ole saatavana
C1206X475K5RAC3020
DigiKeyn tuotenumero
399-C1206X475K5RAC3020TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206X475K5RAC3020
Kuvaus
4.70UF 50.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)